Site Haritası
Türkçe
English
RSS
 
         
         
BAYİ GİRİŞ  | SERVİS GİRİŞ  | ONLINE ODEME
Elektrikle Isınmak Hiç Bu Kadar Ekonomik Olmamıştı!

 

 

Maktek Elektrikli Panel radyatörler, lansmanı yapıldığı ilk günden beri ısınmak için pratik ve ekonomik çözüm arayanların vazgeçilmez ürünü oldu.Soğuk havaların giderek etkili olması ile birlikte, elektrikli panel radyatörde satış rekorları kıran Maktek,2010 yılında elektrikli panel radyatör üretimi  için ek yatırım yapma kararı aldı.

Patentli olduğu için dünyada sadece Maktek tarafından üretilen elektrikli panel radyatör, benzer bir ürün olan konvektör ısıtıcılara göre fiyatının daha ekonomik olması; infrared ısıtıcılara göre de sağlanan ısı konforunun üst düzeyde olması özellikleri ile dikakti çekiyor.

 Herhangi bir tesisat bağlantısı, yıkım, döküm işlemi, kazan, kombi gerektirmeyen, fişe takıp anında çalıştırılabilen ürün, kutusundaki montaj aksesuarları yardımıyla duvara standart bir panel radyatör gibi monte ediliyor .
Dış görünümü ve ısıtma performansı anlamında kaloriferli bir evin konforunu sağlayan Maktek Elektrikli Radyatör’ün piyasada satılan tekerlekli, dilimli radyatörlerden en büyük farkı, ısıyı içindeki konvektörler yardımıyla sirküle edebilmesi. Bu sayede ortam havasını kurutmadan, odanın her yerini eşit derecede ısıtan ürün ; %100 sağlıklı ve güvenli bir ısıtma sağlıyor. Yüzey ısısı özel güvenlik tedbirleri sayesinde çok düşük seviyede olan radyatörler, evinde küçük çocuğu olan ailelerin de içini rahat ettiriyor.

 Maktek’in yeni satış uygulaması ile kredi kartı ile direkt fabrikadan da satışı yapılan ürün, kargo ile adrese teslim edilebiliyor. Siparişleriniz için Maktek Müşteri Hizmetlerini arayabilir (0232 -4495000) yada info@maktek.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

 
 

 

Duyurular
ISK-SODEX 2014 FUARINDAYIZ
MAKTEK MCE 2014 FUARINDAYDI
****YENİ ÜRÜN**** CONDENSE PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
RUBY LCD Kombi’de görsel şölen!!
Elektrikle Isınmak Hiç Bu Kadar Ekonomik Olmamıştı!
Yetkili Servislerimize Yoğuşmalı Kombi Eğitimi Verildi
Maktek Acil Servis Ekibi Sürekli Büyüyor
Adres:10013 Sokak No:14 AOSB Çiğli - İZMİR      Tel: +90 232 449 5 000 (pbx) MAKTEK    info@maktek.com.tr