Site Haritası
Türkçe
English
RSS
 
         
         
BAYİ GİRİŞ  | SERVİS GİRİŞ  | ONLINE ODEME
Maktek Acil Servis Ekibi Sürekli Büyüyor

Isıtma sektöründeki 30 yıllık deneyimini Avrupa standartlarındaki kalitesiyle birleştiren MAKTEK, servis hizmetleri konusunda yeni çalışmalara imza atıyor. Standartlarını Avrupa’daki yetkili kurumlarca belgelendiren firma, sektörün önde gelen markalarından biri olmanın sorumluluğuyla servis hizmetlerinde güçlü bir alt yapı oluşturdu. Ege bölgesindeki yaygın servis ağının yanı sıra, İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasından  ve İstanbul Zeytinburnunda bulunan Marmara Bölge Müdürlüğü’nden merkezi servis hizmetleri sunan firma, satış sonrası hizmetlerde de tüketicilerden tam not alıyor. Merkezi servis sistemi için gerekli olan tüm altyapı çalışmalarını tamamlayan MAKTEK, arıza çağrılarını haftasonu ve mesai saatleri dışında bile olsa, telefonla alıyor. Arayan numaraların otomatik olarak  kaydedildiği sistemde amaçlanan, müşteriye mümkün olan en kısa zamanda servis hizmetini sağlayabilmek.

Amaç; En Kısa Sürede Müşteri Talebine Cevap Vermek

  Acil Servis Çağrı Merkezi Desteği

  Acil Servis Çağrı Merkezi Hizmeti’nin hafta sonu ve mesai saatleri dışında da verileceğini ifade eden Mehmet Çetinel, “Amacımız %100 müşteri memnuniyeti. Kombi, kat kaloriferi, kazan gibi ısıtma sistemlerinin ortalama kullanım ömrü oldukça uzun. Bu anlamda Acil Servis Çağrı Merkezi hizmeti veren arkadaşlarımız aynı zamanda müşterilerimizin merak ettiği kullanım fonksiyonlarına ilişkin de bilgilendirici açıklamalar yapmakta” dedi. Ayrıca Çetinel, ısıtma sistemleri konusunda karar verirken, cihazın yalnızca satın alırken değil, kullandıkça kazandıran, ekonomik ve verimli ürünler olmasına ve üretici firmanın servis altyapısına dikkat etmeleri gerektiğini de vurguladı.  

 MAKTEK Acil Servis sistemi, arıza çağrısı firmaya ulaştıktan sonra, mesai saatleri içinde firma tarafından arızaya en yakın ekip arabasını yönlendirerek müşterisinin servis için bekleme süresini asgariye indiriyor. Tüm yedek parça ve gerekli cihazlarla donatılmış olan özel araçlarla hizmet veren MAKTEK, “Acil Servis” projesine mevcut yetkili servis ağındaki özel servislerini de katarak bir ilki oluşturdu. Isıtma cihazlarında satın alma kararı verilirken en önemli faktörün etkin servis hizmeti olduğuna dikkat çeken MAKTEK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinel, “1999 yılından beri kombi üretiyoruz ve tüm modellerimiz gerek performans gerekse verimlilik açısından Avrupa standartlarında.Bizim de amacımız bu konforu mükemmel servis hizmetleriyle müşterilerimize kesintisiz olarak yaşatmak. İzmir merkezli bir firma olarak, öncelikle bölgemizde başlattığımız MAKTEK Acil Servis Çağrı Merkezi hizmetini Marmara Bölge Müdürlüğümüzün bulunduğu İstanbul’a da taşıyarak büyüttük" diye konuştu.

Duyurular
ISK-SODEX 2014 FUARINDAYIZ
MAKTEK MCE 2014 FUARINDAYDI
****YENİ ÜRÜN**** CONDENSE PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
RUBY LCD Kombi’de görsel şölen!!
Elektrikle Isınmak Hiç Bu Kadar Ekonomik Olmamıştı!
Yetkili Servislerimize Yoğuşmalı Kombi Eğitimi Verildi
Maktek Acil Servis Ekibi Sürekli Büyüyor
Adres:10013 Sokak No:14 AOSB Çiğli - İZMİR      Tel: +90 232 449 5 000 (pbx) MAKTEK    info@maktek.com.tr