Site Haritası
Türkçe
English
RSS
 
         
         
BAYİ GİRİŞ  | SERVİS GİRİŞ  | ONLINE ODEME
Kalite Politikamız

VİZYONUMUZ:


Teknolojinin baş döndüren bir hızla değiştiği günümüzde; bilgimizi ve tecrübemizi, son teknoloji ile harmanlayarak, en kaliteli, verimli ve düşük maliyetli ürünü ve servis hizmetini, talep edildiği yer, zaman ve şartlarda tüketicimize sunmak. Isıtma ürünleri pazarında, ürünlerimiz ve servis hizmetlerimiz ile tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ:


Lokal, ulusal yada global müşterilerimize, en son teknoloji ile üretilen en kaliteli ürünleri ulaştırmak, ısıtma sektöründe dünya klasmanında ürün ve hizmetler üretmek ve MAKTEK markasını ısıtma konforu ile aynı anlamda kullanılmasını sağlamak.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olarak;yaratıcı çözümlerimizle,sağlam yapımızla,müşterilerimizin yaşam koşullarına değer katan,onları özel hissettiren ürün ve hizmetler sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ:


- Güvenilirlik
- Kalite
- Prestij
- Esneklik
- İşbirliği

MAKTEK Güvenilirliği:
Çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, olası tüm tehlike risklerinin minimize edildiği ürünler üretmek ve satış esnasında olduğu kadar satış sonrası hizmetleriyle de tüketicisine her daim destek olmayı amaç edinmiş bir şirket olmak demektir.

MAKTEK Kalitesi:
En iyi malzemeler ve donanımlarla en yüksek verimlilikte çalışan; akıllı tasarımıyla tüketiciye kullanım kolaylığı ve mükemmel dizaynıyla estetik unsurunu da beraberinde getiren ısıtma cihazları üretmektir.

MAKTEK Prestiji:
Kurumsal kültürüyle öncelikle bölgemizde sonra Türkiye’de farklılık yaratan; müşterilerimiz açısından tercih edilen bir marka; çalışanlarımız açısından çatısı altında bulunmaktan gurur duyulan bir kurum olmaktır.

MAKTEK Esnekliği:
Teknolojinin en hızlı değiştiği sektörlerden biri olan ısıtma sektöründe; bu değişimlere derhal adapte olabilmek ve rekabetçi avantaj elde etmektir.

MAKTEK İşbirliği:
Satış ağımızda yer alan tüm ana bayi ve alt bayilerimizin yalnızca iş ortağı değil; çözüm ortağı da olmak ve onlarla birlikte karlı büyüyebilmektir.

  Hakkımızda  
Şirket Profili
Maktek’te İlkler
İhracat
Kalite Politikamız
Üretim Tesislerimiz
İ.K. Politikamız
Genel & Staj Başvurusu
Açık Pozisyonlar
Adres:10013 Sokak No:14 AOSB Çiğli - İZMİR      Tel: +90 232 449 5 000 (pbx) MAKTEK    info@maktek.com.tr