Site Haritası
Türkçe
English
RSS
 
         
         
BAYİ GİRİŞ  | SERVİS GİRİŞ  | ONLINE ODEME
İ.K. Politikamız
MAKTEK ’in en güçlü yönlerinden biri insana verdiği değerdir. Eğitimden ücretlendirme ve ödüllendirme sistemlerine, sağladığı sosyal imkanlardan keyifli çalışma ortamına kadar her alanda çalışan memnuniyetini ön planda tutar. 2006 verilerine göre %98 olarak ölçümlenen çalışma memnuniyeti oranımızı %100 seviyesine yükseltebilmek, İnsan Kaynakları olarak birinci hedefimizdir.
Web sitemizin İnsan Kaynakları bölümü , işe alım standartlarımız doğrultusunda Türkçe ve İngilizce olarak düzenlenmiştir. Muhasebe ve Finansman bölümü hariç tüm pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilgisi gerekmektedir.

MAKTEK İnsan Kaynakları olarak bizler, adaylarımızda başvurduğu pozisyonun gerektirdiği “nitelik” lerle birlikte bu pozisyonun gerektirdiği “yetkinlik” ler temelinde de değerlendirme yapıyoruz. Aldığınız eğitim, hakim olduğunuz yabanci diller ve benzeri pozisyonlara ait geçmiş iş deneyimleriniz, “nitelikleriniz” iken; liderlik, analitik düşünebilme, takım oyunculuğu, sonuç odaklılık vb. kişilik özellikleri de MAKTEK “yetkinlik “ kriterlerini oluşturmaktadır.

MAKTEK olarak, işe alım kriterlerimizde ön planda tuttuğumuz ve tüm pozisyonlar için geçerli olan en önemli yetkinlikler : dinamizm ve gerek takım lideri gerekse takım oyuncusu olarak; kazanma ve pozitif sonuç elde etme odaklılıktır.

Sizce başarılı bir kariyer:, mücadele ruhunu, sonuç odaklı olmayı ve kazanmayı mı ifade ediyor?
Sizce ideal çalışma ortamı birey olarak size değer verilen bir yer mi olmalı?
Biz, MAKTEK olarak çalışanlarımızın başarma azmini , kurumsal gücümüzün sembolu olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız , bize başvurun.
  Hakkımızda  
Şirket Profili
Maktek’te İlkler
İhracat
Kalite Politikamız
Üretim Tesislerimiz
İ.K. Politikamız
Genel & Staj Başvurusu
Açık Pozisyonlar
Adres:10013 Sokak No:14 AOSB Çiğli - İZMİR      Tel: +90 232 449 5 000 (pbx) MAKTEK    info@maktek.com.tr