Site Haritası
Türkçe
English
RSS
 
         
         
BAYİ GİRİŞ  | SERVİS GİRİŞ  | ONLINE ODEME
Maktek Teknik Servis

acil servis

Standartlarını Avrupa’daki yetkili kurumlarca belgelendiren MAKTEK, sektörün önde gelen markalarından biri olmanın sorumluluğuyla servis hizmetlerinde güçlü bir alt yapı oluşturdu. Ege bölgesindeki yaygın servis ağının yanı sıra, İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasından ve İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan Marmara Bölge Müdürlüğü’nden  merkezi servis hizmetleri sunan firma, satış sonrası hizmetlerde de tüketicilerden tam not alıyor. Merkezi servis sistemi için gerekli olan tüm altyapı çalışmalarını tamamlayan MAKTEK, arıza çağrılarını telefonla ya da doğrudan internet sitesinde bulunan Online Müşteri Hizmetleri bölümünden alıyor.

 

 Amaç; En Kısa Sürede Müşteri Talebine Cevap Vermek

 MAKTEK Teknik Servis sistemi, arıza çağrısı firmaya ulaşır ulaşmaz arızaya en yakın ekip arabasını yönlendirerek müşterisinin servis için bekleme süresini asgariye indiriyor. Tüm yedek parça ve gerekli cihazlarla donatılmış olan özel araçlarla hizmet veren MAKTEK’in hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak.

Isıtma cihazlarında satın alma kararı verilirken en önemli faktörün etkin servis hizmeti olduğuna dikkat çeken MAKTEK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinel, “1999 yılından beri kombi üretiyoruz ve tüm modellerimiz gerek performans gerekse verimlilik açısından Avrupa standartlarında. 

 

 Teknik Servis Hizmeti’nin hafta sonu ve mesai saatleri dışında da verileceğini ifade eden Mehmet Çetinel, “Amacımız %100 müşteri memnuniyeti. Kombi, kat kaloriferi, kazan gibi ısıtma sistemlerinin ortalama kullanım ömrü oldukça uzun. Bu anlamda Teknik Servis hizmeti veren arkadaşlarımız aynı zamanda müşterilerimizin merak ettiği kullanım fonksiyonlarına ilişkin de bilgilendirici açıklamalar yapmakta” dedi. Ayrıca Çetinel, ısıtma sistemleri konusunda karar verirken, cihazın yalnızca satın alırken değil, kullandıkça kazandıran, ekonomik ve verimli ürünler olmasına ve üretici firmanın servis altyapısına dikkat etmeleri gerektiğini de vurguladı. 

Servisler
Yetkili Servislerimiz
Maktek Teknik Servis
Yetkili Servis Başvuru Formu
İlk Çalıştırma Talep Formu (Gazlı kombi için)
İlk Çalıştırma Talep Formu (Elektrikli kombi için)
Adres:10013 Sokak No:14 AOSB Çiğli - İZMİR      Tel: +90 232 449 5 000 (pbx) MAKTEK    info@maktek.com.tr