Site Haritası
Türkçe
English
RSS
 
         
         
BAYİ GİRİŞ  | SERVİS GİRİŞ  | ONLINE ODEME
MAKTEK MCE 2014 FUARINDAYDI

Maktek’ten Milano Çıkartması

 
  

MAKTEK , 18-21 Mart 2014 tarihleri arasında, Milano’da 39.’su düzenlenen Mostraconvegno fuarında ziyaretçileriyle buluştu. Brezilya’dan Ürdün’e 58 farklı ülkeden 2.122 adet firmanın katıldığı MCE fuarı, ısıtma, soğutma, klima, iklimlendirme, yalıtım, pompa, sıhhi tesisat, su arıtma alanlarına hitap ediyor ve sektörünün ikinci büyük fuar olma özelliğini taşıyor. 

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da sektör profesyonelleri, üreticiler, dağıtıcı kanallar, akademisyenler, endüstriyel tasarım gibi farklı iş kollarından ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşılan fuarda MAKTEK, standı en çok ziyaret edilen firmalardan biri oldu.

Gazlı ve elektrikli kombiler, panel radyatörler, elektrikli radyatör, havlu radyatör, sıcak hava cihazı, katı yakıtlı stokerli kazan, radyan ısıtıcı ve oda termostatları gibi geniş ürün gamının sergilendiği stand, özellikle Avrupalı ziyaretçilerin ilgisini topladı. Bunun yanında Türkiye lansmanı geçtiğimiz kış aylarında yapılan Condense Tam Yoğuşmalı kombi de uluslararası platformda ilk kez görücüye çıktı.

Firmanın gazlı kombiler ve katı yakıtlı kazanlarda kontrol paneli ve çeşitli akşamlarda yaptığı revizyonlar,müşterilerin beğenisine sunuldu.Ayrıca "Faydalı Ürün" patentine sahip, yalnızca MAKTEK tarafından üretilen elektrikli panel radyatör, pratikliği ve konvektör ısıtıcılara göre daha ekonomik fiyatıyla ziyaretçilerden tam not aldı.

MAKTEK İhracat Müdürü Sibel Gürbüz, fuardaki ziyaretçi trafiğinden memnun ayrıldıklarınıbelirterek, yerli üreticilerin Milano MCE fuarına katılmasını kesinlikle tavsiye ediyor: “Fuarda radyatör, kombi, kazan üreticisi çoktu ancak özellikle dünyada az sayıda üretici tarafından üretilen sıcak hava cihazı,radyantısıtıcı gibi özel ürünlerimizin tanıtımı açısından Milano fuarı bulunmaz bir fırsat oldu. Ürünleri ve fiyatları gördükten sonra pek çok alıcı, bunların yüzde yüz yerli sermayeli bir Türk firması tarafından üretilebilmesine çok şaşırdılar. Bir anda hiç ummadığımız ülkelerden farklı projelerle ilgili taleplerle karşılaştık” diye konuştu.

Duyurular
ISK-SODEX 2014 FUARINDAYIZ
MAKTEK MCE 2014 FUARINDAYDI
****YENİ ÜRÜN**** CONDENSE PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ
RUBY LCD Kombi’de görsel şölen!!
Elektrikle Isınmak Hiç Bu Kadar Ekonomik Olmamıştı!
Yetkili Servislerimize Yoğuşmalı Kombi Eğitimi Verildi
Maktek Acil Servis Ekibi Sürekli Büyüyor
Adres:10013 Sokak No:14 AOSB Çiğli - İZMİR      Tel: +90 232 449 5 000 (pbx) MAKTEK    info@maktek.com.tr